한국 고건축의 멋과 전통

해성동기와

공지사항 / Q&A / 갤러리 / 자유게시판

갤러리

갤러리

Κατερίνη ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β ΕΘΝΙΚΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β ΕΘΝΙΚΗ ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ «Περ…

페이지 정보

작성자 Antje 작성일24-08-03 15:37 조회14회 댓글0건

본문

ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ «Περιμένω τον ίδιο ζήλο»
24559f0e0bf826e4c19356ca062cda2d_L.jpg
«Περιμένω τον ίδιο ζήλο» ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Το στίγμα του για το ντέρμπι με τον Πιερικό έδωσε ο προπονητής του Βατανιακού, πωλειται γκαρσονιερα βολος Σάκης Παπαβασιλείου.






Μιλώντας στο flnews.gr ο νεαρός τεχνικός επεσήμανε: «Καθόλη τη διάρκεια της εβδομάδας οι παίκτες μου έβλεπαν με διαφορετικό τρόπο την προπόνηση. Είναι έτοιμοι για το ντέρμπι. Περιμένω να δείξουν τον ίδιο ζήλο και στο γήπεδο. Θέλουμε το θετικό αποτέλεσμα για να βγάλουμε την ομάδα από την τελευταία θέση. Πρόκειται για ένα παιχνίδι γιορτή για την Κατερίνη. Ελπίζω να το χαρεί ο κόσμος και να χειροκροτήσει την καλύτερη ομάδα».
Σε ό,τι αφορά στο αγωνιστικό κομμάτι, απρόοπτο προέκυψε με τον Γιώργο Ζαγοριανό, νεοδμητο διαμερισμα βολος που εξακολουθεί να νιώθει ενοχλήσεις στον αχίλλειο τένοντα. Σύμφωνα με τις ενδείξεις δεν θα είναι έτοιμος για να αγωνιστεί. Τιμωρημένος υπενθυμίζεται ότι είναι ο Γιαπιτζής. Η αποστολή θα ανακοινωθεί πριν από το ματς.




ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β ΕΘΝΙΚΗ


ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Πικέ: «Ήμασταν σκλάβοι του τίκι-τάκα»

Ο Ζεράρντ Πικέ σε συνέντευξη του τάχθηκε υπέρ της αλλαγής στον τρόπο παιχνιδιού που προσπαθεί να φέρει στην Μπαρτσελόνα ο Τάτα Μαρτίνο, δηλώνοντας ότι η ομάδα ήταν σκλαβωμένη στο «τίκι-τάκα».

Ο Ζεράρντ Πικέ σε συνέντευξη του στον ιταλικό Τύπο τάχθηκε υπέρ της αλλαγής στον τρόπο παιχνιδιού που προσπαθεί να φέρει στην Μπαρτσελόνα ο Τάτα Μαρτίνο, δηλώνοντας ότι η ομάδα ήταν σκλαβωμένη στο «τίκι-τάκα».



«Τα τελευταία χρόνια είμαστε προπονητές μέσα από την ομάδα. Πριν τον Τίτο, τον Πεπ και είχαμε παραμείνει στον ίδιο τρόπο παιχνιδιού σαν να ήμασταν σκλαβωμένοι», οικοπεδα βολος κεντρο τόνισε ο διεθνής Ισπανός τεχνικός αμυντικός και συνέχισε:



Διαβάστε περισσότερα εδώ
ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Νίνης: πωληση ακινητου βολος «Μου είχε λείψει να παίζω»

Στα παιχ ΕλλάδαΕλλάδας στάθηκε ο μεσοεπιθετικός του ΠΑΟΚ



Στη σημασία του χρόνου συμμετοχής που πήρε μέσω της Εθνικής ομάδας στάθηκε ο Σωτήρης Νίνης, μιλώντας στο Mega, ξενοδοχεια προσ πωληση βολος αμέσως μετά τη νίκη απέναντι στη Λετονία. Ο μεσοεπιθετικός του ΠΑΟΚ τόνισε επίσης πως οι διεθνείς δεν παύουν να περιμένουν το στραβοπάτημα των Βόσνιων. 



Αναλυτικά τα όσα είπε: 



«Στις προπονήσεις και στην προετοιμασία που κάναμε στην Πάρμα οφείλεται η καλή μου φυσική κατάσταση. Ακόμη και πέρσι που δεν είχε καθόλου παιχνίδια στα πόδια μου όταν έπαιζα ένιωθα πολύ άνετα. Μου έχει λείψει να παίζω και γι’ αυτό το λόγο επέλεξα μια ομάδα όπως είναι ο ΠΑΟΚ όπου θα νιώθω σημαντικός». 



Διαβάστε περισσότερα από το sport-fm.gr εδώ

ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ
source: πωληση κατοικιων βολος http://footballleaguenews.gr/teams/north/vataniakos-/item/25511-πεΟΞΉΞΌΞ­Ξ½Ο‰-τον-ίδιο-ζήλο.html

ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ…

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

Copyright ⓒ 2016 동기와.한국/해성동기와.한국 All Rights Reserved.