한국 고건축의 멋과 전통

해성동기와

공지사항 / Q&A / 갤러리 / 자유게시판

갤러리

갤러리

τραπεζικό σύστημα διάστημα ΟΤΕ γραφεια ντετεκτιβ απιστια διαζυγιο μοιχ…

페이지 정보

작성자 Suzanna Spiro 작성일24-08-01 21:32 조회148회 댓글0건

본문

γραφεια ντετεκτιβ απιστια διαζυγιο μοιχεια «Ό,τι έχει ακουσθεί εναντίον των 'Ελλήνων' θα καταρρεύσει σαν χάρτινος πύργος μόλις μιλήσω»        ..."
617699E324E4B4A7CC42B54A1133A621.jpg
Για πέντε ώρες ζητά να μιλήσει ο Βγενόπουλος στη Βουλή της Κύπρου γραφεια ντετεκτιβ απιστια διαζυγιο μοιχεια

«Ό,τι έχει ακουσθεί εναντίον των 'Ελλήνων' θα καταρρεύσει σαν χάρτινος πύργος μόλις μιλήσω»        

Ο Ανδρέας Βγενόπουλος με ανακοίνωση που εξέδωσε σήμερα υποστηρίζει πως «ό,τι έχει ακουσθεί εναντίον των 'Ελλήνων' θα καταρρεύσει σαν χάρτινος πύργος» όταν θα του δοθεί η ευκαιρία να μιλήσει και να εξηγήσει τι έχει πραγματικά συμβεί στην Λαϊκή τράπεζα και στο τραπεζικό σύστημα της Κύπρου.



Σε μια προσπάθεια να «αποφευχθούν οι συνήθεις επιλεκτικές διαρροές, που ήδη ξεκίνησαν», όπως αναφέρει, ο τότε Μη Εκτελεστικός Πρόεδρος της Λαϊκής έδωσε στη δημοσιότητα επιστολή του, ημερομηνίας 5 Νοεμβρίου, που απέσ ΤΕΙλε στον Πρόεδρο της Κοινοβουλευτικής Επιτ ροπής Θεσμών Δημήτρη Συλλούρη, ενόψει της κλήσης για να καταθέσει στην Επιτ ροπή στις 13 Δεκεμβρίου, με την οποία σημειώνει ότι είναι πρόθυμος να καταθέσει τη δική του εισήγηση, η οποία, εκτιμά, θα διαρκέσει περί τις πέντε ώρες σε ανοικτή συνεδρία.



«Με τα όσα έχουν έκτοτε διαδραματισθεί στην Κύπρο και την τεράστια δυσφήμιση που έχω υποστεί, κυρίως από αυτούς που θέλουν να αποπροσανατολίσουν την κοινή γνώμη από τις δικές τους ευθύνες, θεωρώ ότι, στην αναζήτηση της αλήθειας, θα ήταν χρήσιμο να μου δώσετε την ευκαιρία να παραθέσω τα γεγονότα και να εκφράσω τις απόψεις μου επί των αιτιών που οδήγησαν στην καταστροφή του τραπεζικού συστήματος και της κυπριακής οικονομίας», αναφέρει ο κ. Βγενόπουλος και προθέ ΤΕΙ: «Υπολογίζω ότι η εισήγησή μου θα διαρκέσει περί τις πέντε ώρες και εν συνεχεία θα είμαι στη διάθεσή σας για διευκρινίσεις ή ερωτήσεις για όσο διάστημα απαιτηθεί, παρακαλώ δε η διαδικασία να είναι δημόσια ώστε να αποφευχθούν οι επιλεκτικές διαρροές που μερικές φορές ακολουθούν τις κλειστές συνεδρίες της Επιτ ροπή σας».



Ο κ. Βγενόπουλος σημειώνει δε ότι ο ίδιος έχει προσπαθήσει να καταθέσει στην Ερευνητική Επιτ ροπή  για την οικονομία, επισημαίνοντας ότι αυτό δεν κατέστη δυνατόν «με την επίκληση νομικών λόγων».



«Νομικούς λόγους όμως θα μπορούσα να επικαλεσθώ εγώ (δικαίωμα σιωπής κλπ) το οποίο όμως δεν κάνω διότι δεν έχω να κρύψω απολύτως τίποτα, είμαι διατεθειμένος να απαντήσω σε οποιαδήποτε ερώτηση μου τεθεί και δεσμεύομαι ότι οι απαντήσεις αυτές μπορούν να χρησιμοποιηθούν χωρίς ένσταση και σε οποιαδήποτε άλλη διαδικασία», αναφέρει.



Ο κ. Βγενόπουλος αναφέρει ότι ο ίδιος δεν θα είχε καμία αντίρρηση κατά την κατάθεσή του «η Επιτ ροπή να υποβοηθηθεί για τον διάλογο ή/και τις ερωτήσεις σας από οποιουσδήποτε εμπειρογνώμονες, Κύπριους ή αλλοδαπούς, επιθυμεί» και ελπίζει ότι η επιστολή του αυτή δεν θα απορριφθεί με επιχειρήματα ότι βάζει όρους προκειμένου να καταθέσει ή ότι δεν σέβεται την Επιτ ροπή.
γραφεια ντετεκτιβ απιστια διαζυγιο μοιχεια γραφεια ντετεκτιβ απιστια διαζυγιο μοιχεια Oλα όσα γνAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone

Στις 8 το βράδυ η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κίνας

Σε λίγες ώρες στις 8 το βράδυ για την Ελλάδα- η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κ

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

Copyright ⓒ 2016 동기와.한국/해성동기와.한국 All Rights Reserved.