한국 고건축의 멋과 전통

해성동기와

공지사항 / Q&A / 갤러리 / 자유게시판

갤러리

갤러리

ζωή όραση Μακρυπούλια ΤΖΑΚΙΑ ΒΟΛΟΣ «Ήταν πολύ δύσκολο να βγάλω το sex …

페이지 정보

작성자 Dann 작성일24-09-10 16:43 조회5회 댓글0건

본문

ΤΖΑΚΙΑ ΒΟΛΟΣ «Επειδή είναι όνειρο ζωής αυτό το έργο, τζακια τιμη με τοποθετηση βολος είπα "τέλος, ξυλοσομπα για τζακι βολος με το που μπαίνεις μέσα στο θέατρο δεν είσαι η Ζέτα, τζακι αεριου ανοιχτου τυπου βολος είσαι η Sugar!"»
..."
376BBB71A569C319C901E2419B616ECF.jpg
«Ήταν πολύ δύσκολο να βγάλω το sex appeal μου στη σκηνή», λέει η Ζέτα Μακρυπούλια ΤΖΑΚΙΑ ΒΟΛΟΣ

«Επειδή είναι όνειρο ζωής αυτό το έργο, είπα "τέλος, με το που μπαίνεις μέσα στο θέατρο δεν είσαι η Ζέτα, είσαι η Sugar!"»

Για το επόμενο βήμα μετά το «Dancing with the stars» αλλά και τη νέα της θεατρική δουλειά «Μερικοί το προτιμούν καυτό!» μίλησε στην εκπομπή «Movies and Stars» και το Γιώργο Σατσίδη η Ζέτα Μακρυπούλια.

 

«Ήταν πολύ δύσκολο να βγάλω το sex appeal μου στην σκηνή» είπε αρχικά η ηθοποιός και συνέχισε: «Αλλά κατά κάποιον τρόπο στις πρόβες βγήκε αυτό πολύ εύκολα. Όταν παίρνεις ένα ρόλο πρέπει τις αναστολές σου να τις αφήνεις πίσω. Εγώ δυσκολευόμουν να το κάνω παλιότερα αλλά επειδή είναι όνειρο ζωής αυτό το έργο, είπα "τέλος, ενεργειακο τζακι αεροθερμο εγκατασταση βολος με το που μπαίνεις μέσα στο θέατρο δεν είσαι η Ζέτα, σαμαρασ ενεργειακα τζακια βολος είσαι η Sugar!"».

 

Φυσικά, δε θα μπορούσε να μην αναφερθεί και στο χορευτικό σόου του ΑΝΤ1 και την εποχή μετά από αυτό: «Αισθάνομαι πολύ δημιουργικά και όπως μου είπε και ο φίλος μου Φωκάς Ευαγγελινός για να κάνεις  κάτι καινούργιο πρέπει να αφήσεις κάτι παλιό. Δε πιστεύω ότι θα ήταν μια επανάληψη αν έκανα τα ίδια πράγματα γιατί όταν κάνω κάτι το κάνω με πολύ αγάπη  όσα χρόνια κι αν περάσουν. Πιστεύω ότι ήρθε η στιγμή να κλείσει ένας κύκλος και να ανοίξει ένας άλλος. Το θέατρο πάντα το κάνω δεν είναι κάτι καινούργιο, αλλά μια τέτοια δουλειά που ήταν όνειρο για μένα ήθελε αφοσίωση 100%».

 

Τέλος, η Ζέτα μίλησε για την καθημερινότητά της αλλά και τι παρακολουθεί η ίδια στην τηλεόραση: «Λατρεύω τις ελληνικές ταινίες. Υπάρχει ένα κανάλι στον OTE TV που παίζει μόνο Ελληνικές ταινίες, με χαρά μπορώ να πω ότι πλέον έχω  καταφέρει να βλέπω κάθε μέρα και από μία!».
ΤΖΑΚΙΑ ΒΟΛΟΣ ΤΖΑΚΙΑ ΒΟΛΟΣ Oλα όσα γνAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone

Στις 8 το βράδυ η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κίνας

Σε λίγες ώρες στις 8 το βράδυ για την Ελλάδα- η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κ

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

Copyright ⓒ 2016 동기와.한국/해성동기와.한국 All Rights Reserved.