한국 고건축의 멋과 전통

해성동기와

공지사항 / Q&A / 갤러리 / 자유게시판

갤러리

갤러리

μυαλό Πάρο πρωτάθλημα ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ «Υπερήφανος για τους παίκτες μο…

페이지 정보

작성자 Lettie 작성일24-09-04 23:37 조회3회 댓글0건

본문

ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ «Υπερήφανος για τους παίκτες μου»
8acce78e97e3f08972d362c6b2552dd2_L.jpg
«Υπερήφανος για τους παίκτες μου» ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Ο τεχνικός της Ζακύνθου, Τζιανλούκα Κολονέλο, δήλωσε υπερήφανος γαι τους παίκτες του.






Οι νησιώτες επικράτησαν 3-0 του Τυρνάβου και ο Κολονέλο μόνο καλά λόγια είχε να πει για τους παίκτες του. Αφού τους εκθείασε, υποστήριξε ότι κάθε νίκη για τη Ζάκυνθο είναι «χρυσάφι».


Αναλυτικά τα όσα είπε ο Τζιανλούκα Κολονέλο:


«Ήταν μία πολύ όμορφη νίκη. Έτσι ακριβώς είχαμε προετοιμάσει το παιχνίδι. Οι παίκτες μου ακολούθησαν τις οδηγίες μου. Μεγάλη τύχη για μένα που έχω ένα καλό γκρουπ παικτών, που σιγά-σιγά αναπτύσσεται και δείχνει τις δυνατότητές του. Είμαι πολύ περήφανος γι αυτούς. Κάθε νίκη για μας και την προσπάθεια που κάνουμε για την παραμονή, φθηνα διαμερισματα στην βολος για αγορα είναι χρυσάφι. Πολύ σημαντικοί οι τρεις βαθμοί που ήρθαν μετά από νίκη μέσα στην Δράμα. Κι αυτό οφείλεται στο γεγονός ότι παίξαμε με μυαλό και καρδιά».


Ο Αλέξανδρος Μπίρης είπε: σπιτια βολος προσ πωληση ««Κάναμε μία σημαντική νίκη, η οποία είναι η δεύτερη συνεχόμενη στο πρωτάθλημα. Νομίζω ότι πλέον παίζουμε ως ομάδα. Θέλω να δώσω συγχαρητήρια στους προπονητές και τους συμπαίκτες μου. Πρέπει να ήμαστε προσγειωμένοι και να μην πάρουμε αέρα. Νομίζω ότι η συνέχεια θα είναι εξίσου καλή. Σε ότι αφορά το ματς, δεν απειληθήκαμε ιδιαίτερα από τους φιλοξενούμενους και παίζοντας ένα καλό πρώτο ημίχρονο, πήραμε την πολύτιμη νίκη. Καλή συνέχεια στον Τύρναβο».


Πηγή: zant ESPort.gr




ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β ΕΘΝΙΚΗ


ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Πικέ: «Ήμασταν σκλάβοι του τίκι-τάκα»

Ο Ζεράρντ Πικέ σε συνέντευξη του τάχθηκε υπέρ της αλλαγής στον τρόπο παιχνιδιού που προσπαθεί να φέρει στην Μπαρτσελόνα ο Τάτα Μαρτίνο, δηλώνοντας ότι η ομάδα ήταν σκλαβωμένη στο «τίκι-τάκα».

Ο Ζεράρντ Πικέ σε συνέντευξη του στον ιταλικό Τύπο τάχθηκε υπέρ της αλλαγής στον τρόπο παιχνιδιού που προσπαθεί να φέρει ρετιρε στην βολος Μπαρτσελόνα ο Τάτα Μαρτίνο, δηλώνοντας ότι η ομάδα ήταν σκλαβωμένη στο «τίκι-τάκα».



«Τα τελευταία χρόνια είμαστε προπονητές μέσα από την ομάδα. Πριν τον Τίτο, τον Πεπ και είχαμε παραμείνει στον ίδιο τρόπο παιχνιδιού σαν να ήμασταν σκλαβωμένοι», τόνισε ο διεθνής Ισπανός τεχνικός αμυντικός και συνέχισε:



Διαβάστε πς: φοιτητικο διαμερισμα βολος Ο Παναθηναϊκός κόντρα στον Εργοτέλη, σπιτια ενοικιαση βολος ο Ολυμπιακός ΕλλάδαΕλλάδας ο Παναθηναϊκός θα βρει τον Εργοτέλη, ενώ ο Ολυμπιακός το

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

Copyright ⓒ 2016 동기와.한국/해성동기와.한국 All Rights Reserved.