한국 고건축의 멋과 전통

해성동기와

공지사항 / Q&A / 갤러리 / 자유게시판

갤러리

갤러리

Νομική παιδί Ηράκλειο ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Πατέρας πουλάει το νεφρό του γι…

페이지 정보

작성자 Hermine 작성일24-09-03 17:05 조회3회 댓글0건

본문

ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Είναι άνεργος ρετιρε βολος ενοικιαση εδώ και 2,5 χρόνια και σε σπιτια για ενοικιαση αμπελοκηποι βολος απόλυτη απόγνωση. Αποφάσισε για σπιτι με σπιτια επιπλωμενα σπιτια με πισινα προσ σπιτια προσ ενοικιαση αμπελοκηποι βολος πωληση σπιτια βολος προσ πωληση βολος ενοικιαση αμπελοκηποι ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ βολος ρετιρε προσ πωληση βολος αυλη ενοικιαση βολος ρετιρε διαμερισματα βολος να μην γίνει ζητιάνος ή ληστής να πουλήσει το νεφρό του..."
1be4fda17ffea098554d31c346626516_XL.jpg
Πατέρας πουλάει το νεφρό του για να ζήσει τα παιδιά του ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Ένα σημείωμα σε πίνακα ανακοινώσεων του Βενιζέλειου νοσοκομείου στο Ηράκλειο της Κρήτης έχει θορυβήσει και έχει συγκινήσει το νησί. «Δίνω το νεφρό μου για να σώσω τα παιδιά μου», γράφει χαρακτηριστικά το σημείωμα ενός άνθρωπου που πουλάει το νεφρό του για να καταφέρει να ζήσει την οικογένειά του. Τα κρητικά media αφού δημοσίευσαν το σημείωμα και έψαξαν και βρήκαν τον Ηρακλειώτη.


Ο άνεργος πατέρας δήλωσε από την πρώτη στιγμή ότι δεν θέλει να λάβει καμία δημοσιότητα το όλο θέμα. Χωρίς να αποκαλύψει στοιχεία που θα τον φωτογράφιζαν είπε ότι η ζωή του πήρε την κάτω βόλτα πριν από 2,5 χρόνια όταν έμεινε άνεργος. Ως τότε ζούσε όπως είπε μια ζωή πολύ καλή από οικονομικής άποψης. «Πουλήσαμε τα πάντα, έπιπλα, ηλεκτρικά είδη κι ότι άλλο είχαμε στο σπίτι. Δεν έμεινε τίποτα. Δεν μπορούμε να ζήσουμε. Γι αυτό πουλάω το νεφρό μου. Για μένα αυτό δεν είναι τίποτα, μπορώ να ζήσω και με ένα νεφρό. Θα μπορούσα να πουλήσω και το κεφάλι μου αν κάποιος το αγόραζε. Ζω για τα παιδιά μου αλλά δεν μπορώ να τους προσφέρω τα στοιχειώδη. Θα μπορούσα να πεθάνω γι αυτά. Το ένα μου παιδί δίνει Πανελλήνιες και πρέπει να κάνει φροντιστήρια, το άλλο πάει Δημοτικό. Αλλά εγώ δεν μπορώ να τους προσφέρω πια ούτε τα στοιχειώδη» ΕφημερίδαΕφημερίδα NEWSBOMB


 







ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Βίντεο: Η Χρυσή Αυγή μετέτρεψε τελετή στις Θερμοπύλες σε ναζιστικό υπερθέαμα

«Οι πολιτικάντηδες με τα "burberry" ενοχλήθηκαν από την αρχαιοπρεπή τελετή», απαντά η Χρυσή Αυγή

Είχε δεν είχε η Χρυσή Αυγή κατάφερε, χωρίς ιδιαίτερο κόπο είναι η αλήθεια, να μεταβάλει μια τιμητική τελετή στις Θερμοπύλες προς τιμήν του Λεωνίδα και των συμπολεμιστών του, σε ένα εθνικιστικό σόου.



witacua4.jpg


Τα μέλη του ακροδεξιού κόμματος συγκεντρώθηκαν στο χώρο όπου δόθηκε η μάχη των Θερμοπυλών με σκοπό να τιμήσουν το μεγάλο στρατάρχη και τους υπόλοιπους Έλληνες που έδωσαν τη ζωή τους για να σταματήσουν την προέλαση των Περσών. Αυτό όμως που ξεκίνησε ως τιμητική τελετή, εξελίχθηκε σε ένα ναζιστικό, παραστρατιωτικό υπερθέαμα. Οι παρευρίσκοντες σχημάτισαν έναν μαίανδρο και ανάβοντας δαυλούς εκτελούσαν με θέρμη τα στρατιωτικά παραγγέλματα του Ηλία Κασιδιάρη, ενώ τραγουδούσαν τον ύμνο της οργάνωσης.



Αυτό όμως δεν αρκούσε, καθώς οι συμμετέχοντες θέλοντας να δώσουν κλίμα... γηπέδου άναψαν δεκάδες καπνογόνα!



Το... πρωτότυπο πρόγραμμα απόδοσης τιμής στο Λεωνίδα περιελάμβανε και χαιρετισμό με υψωμένο το χέρι από τον Νίκο Μιχαλολιάκο, ο οποίος, σε λόγο που έβγαλε, καταφέρθηκε κ ΕλλάδαΕλλάδας και φυσικά αποθεώθηκε από τα μέλη του κόμματός του.







Τι απαντά η Χρυσή Αυγή

Πάντως, έπειτα από το σάλο που προκλήθηκε με το εθνικιστικό σόου στις Θερμοπύλες και την έκταση που πήρε το θέμα, η Χρυσή Αυγή εξέδωσε ανακοίνωση στην οποία κάνει λόγο για έναν «οχετό ύβρεων και άθλιας παραπληροφόρησης» κατά του Εθνικιστικού Κινήματος.



«Οι πολιτικάντηδες με τα "burberry" που χαζογελάνε στις τηλεοπτικές κάμερες, ασφαλώς ενοχλήθηκαν από την αρχαιοπρεπή τελετή της Χρυσής Αυγής», αναφέρει η Χρυσή Αυγή και συνεχίζει προσθέτοντας ότι, «αυτοί που στέλνουν τις κομματικές τους νεολαίες στην Μύκονο για "clubbing", πολεμούν τους νέους Εθνικιστές που τιμούν τον Λεωνίδα στις Θερμοπύλες».



«Η Χρυσή Αυγή προσηλωμένη στις αιώνιες αξίες του Ελληνισμού, θα συνεχίσει να αποδίδει τιμές στους Πατέρες, με την αισθητική και τα σύμβολα που γέννησε ο αρχαίος ελληνικός κόσμος και συνεχίζουν να εμπνέουν ακόμα και στο άχρωμο σήμερα.», καταλ

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

Copyright ⓒ 2016 동기와.한국/해성동기와.한국 All Rights Reserved.