한국 고건축의 멋과 전통

해성동기와

공지사항 / Q&A / 갤러리 / 자유게시판

갤러리

갤러리

Google κακοκαιρία showbiz ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Θύμα της κακοκαιρίας η Demy…

페이지 정보

작성자 Elvera 작성일24-09-02 19:15 조회2회 댓글0건

본문

μεσιτικα γραφεια βορεια προαστια βολος μεσιτικα γραφεια βολοςσ ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ μεσιτικα γραφεια ευκαιριεσ αγορασ σπιτιου βολος βολος νοτια προαστια επιπλωμενα σπιτια προσ ενοικιαση βολος Θύμα της κακοκαιρίας η μονοκατοικια αγορα βολος επιπλωμενα στουντιο βολος κεντρο Demy: "Είμαι στο αμάξι και δεν μπορώ να βγω"..."
609BC38A454889C3C01F999139AEF7BE.jpg
Θύμα της κακοκαιρίας η Demy! ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Θύμα της κακοκαιρίας η Demy: "Είμαι στο αμάξι και δεν μπορώ να βγω"





«Θύμα» της κακοκαιρίας έπεσε και η Demy. Η Demy πήγαινε για πρόβα αλλά λόγω της έντονης βροχόπτωσης, δεν μπορούσε να κινηθεί καθόλου με το αυτοκίνητό της και είχε καθυστερήσει!



Η ίδια ενημέρωσε τόσο τους φίλους της όσο και τους συνεργάτες της που την περιμένουν για πρόβα μέσω twitter!

"Είμαι στο αμάξι και δεν μπορώ να βγω. Κάποιος να έρθει καταστηματα για ενοικιαση βολος με κτηματομεσιτικα γραφεια βολοςσ την βάρκα του" έγραψε χαρακτηριστικά!



Πηγή: http://www.gossip-tv.gr/showbiz/story/289235/thyma-tis-kakokairias-i-demy-"eimai-sto-amaxi-kai-den-mporo-na-vgo"#ixzz2lZLb2dyp

ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Oλα όσα γνAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone

Στις 8 το βράδυ η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κίνας

Σε λίγες ώρες στις 8 το βράδυ για την Ελλάδα- η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κ

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

Copyright ⓒ 2016 동기와.한국/해성동기와.한국 All Rights Reserved.