한국 고건축의 멋과 전통

해성동기와

공지사항 / Q&A / 갤러리 / 자유게시판

갤러리

갤러리

ΝΑΤΟ Κρήτη Κρήτη ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ - Κοινωνία - Σεισμική δόνηση στην Κρ…

페이지 정보

작성자 Leonor Carroll 작성일24-08-29 11:16 조회5회 댓글0건

본문

ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, άμεση ενημέρωση για όλες τις εξελίξεις, Διασκέδαση – Ψυχαγωγία και Αθλητισμός
550_334_16869.jpg
- Κοινωνία - Σεισμική δόνηση στην Κρήτη ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Δύο σεισμικές δονήσεις, με διαφορά 24 δευτερολέπτων, ενοικιαζομενα σπιτια παγκρατι βολος σημειώθηκαν τα ξημερώματα στα ανατολικά και τα δυτικά της Κρήτης.



Η πρώτη δόνηση, εντάσεως 3,7 Ρίχτερ, σημειώθηκε στις 05:28:22 σε απόσταση 39 χλμ. Δυτικά - Νοτιοδυτικά της Χώρας Σφακίων και σε εστιακό βάθος 20 χλμ.



24 δευτερόλεπτα αργότερα, νέα ισχυρή δόνηση σημειώθηκε στο άλλο άκρο της Κρήτης, στα 139 χλμ Νότια της Ιεράπετρας. Η δόνηση εντάσεως 4,3 Ρίχτερ που ταρακούνησε την ανατολική Κρήτη σημειώθηκε σε εστιακό βάθος 20 χλμ.



Περίπου μισή ώρα αργότερα, στις 06:04 σημειώθηκε ασθενέστερη δόνηση εντάσεως 2,8 Ρίχτερ, σε απόσταση 125 χλμ. νότια της Ιεράπετρας.



Πηγή: cretalive.gr



ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Το ΚΚΕ για τις εξελίξεις σε ΕΑΒ, ΕΑΣ και ΛΑΡΚΟ

Οδηγούν σε συρρίκνωση, μαζικές απολύσεις και πετσόκομμα μισθών, αναφέρει ο Περισσός 

Τις πληροφορίες που βλέπουν το φως της δημοσιότητας αναφορικά με το μέλλον των αμυντικών βιομηχανιών και της ΛΑΡΚΟ σχολιάζει με ανακοίνωσή του ο Περισσός.



Το ΚΚΕ αναφέρει πως παρά τις διαφορές τους, ενοικιασεισ γραφειων κεντρο βολος τα σενάρια αυτά οδηγούν σε συρρίκνωση, μαζικές απολύσεις, πετσόκομμα μισθών και προώθηση των ιδιωτικοποιήσεων.



«Η αντίσταση σε οποιαδήποτε σχεδιαζόμενη ιδιωτικοποίηση και συρρίκνωση χρειάζεται να συμβάλλει στον αγώνα για ένα ριζικά διαφορετικό δρόμο ανάπτυξης που θα μπορεί να εξασφαλίσει το δικαίωμα στη μόνιμη και σταθερή δουλειά για όλους, με αξιοποίηση των παραγωγικών δυνατοτήτων αυτών των βιομηχανιών για την ικανοποίηση των λαϊκών αναγκών», τονίζει το ΚΚΕ.Κοινή κάθοδο ΝΔ- ΠΑΣΟΚ προτείνει ο Πάγκαλος


Πρόταση να κατέβουν μαζί ΝΔ και ΠΑΣΟΚ στις ευρω εκλογές έκανε ο Θεόδωρος Πάγκαλος, ενοικιασεισ κατοικιων βολος νοτια προαστια μιλώντας στον ραδιοσταθμό "Βήμα".



«Από τη στιγμή που δεχόμαστε ένα ενιαίο πλαίσιο, ενοικιασεισ ακινητων βολος κεντρο που είναι η αρχή της κοινοβουλευτικής Δημοκρατίας, του ευρωπαϊκού προσανατολισμού και της ύπαρξης της μικτής οικονομίας μέσα στο πλαίσιο της αγοράς, ανήκεις στην ίδια ευρύτερη παράταξη. Και κατά τη γνώμη μου, στις ευρω εθνικές εκλογέςεκλογές για να δώσουν βουλευτές, θα πρέπει αυτές οι δυνάμεις να κατέβουν μαζί. Δεν έχω αντίρρηση αν βάζετε σε αυτήν τη σκέψη ΠΑΣΟΚ και ΝΔ μαζί», ενοικιασεισ βιλων βολος είπε χαρακτηριστικά.



«Ό,τι έχω να τους πω, το λέω δημοσίως, σε όλο τον κόσμο», δήλωσε αναφερόμενος στους λόγους που δεν διαμερισματα προσ ενοικιαση αμπελοκηποι βολοςήλθε στο συμπόσιο του ΠΑΣΟΚ.



«Στα στελέχη του αποτυχημένου συγκροτήματος που έγινε από 44% κάτω από το 10%, ενοικιασεισ επιπλωμενα διαμερισματα βολος μονοψήφιο, δεν έχω να πω κάτι. Δεν με ενδιαφέρει να το πω, ενοικιαζεται αμπελοκηποι βολος ούτε σε ηγέτες που το έφτασαν εκεί και είναι ο Σημίτης, ο Γ. Παπανδρέου και ο Βενιζέλος», τόνισε.



«Τον μηχανισμό τους ενδιαφέρει να ελέγξουν και να διατηρήσουν, για να έχουν τα προνόμιά τους και ας με διαγράψουν επιτέλους, για να τελειώσει η αγωνία μου αν θα το κάνουν ή όχι», είπε.



Σκληρή επίθεση σε ΟΛΜΕ




Εξάλλου, άσκησε σκληρή κριτική στην ΟΛΜΕ για τις απεργιακές κινητοποιήσεις, λέγοντας:



«Αυτοί που υπερασπίζονται τη δημόσια Παιδεία, υπερασπίζονται τα φροντιστήριά τους. Και τώρα θέλουν να χρησιμοποιήσουν τα παιδιά στους δρόμους, κατά των πραιτοριανών.



Η επιστολή της ΟΛΜΕ λέει "βγείτε και πολεμήστε την κυβέρνηση, ή εμείς ή αυτοί". Κατά της εκλεγμένης κυβέρνησης της χώρας! Ποιοι; Η Ρόζα, ο Τσίπρας και οι άλλοι. Ο Μπίστης, ο Φίλης – ξέρω κι εγώ πώς τους λένε αυτούς τους τυχάρπαστους που λένε «ή εμείς ή αυτοί» στον κόσμο και στα παιδιά λένε να βγουν στους δρόμους και να κάνουν εξέγερση», πρόσθεσε.


«Μου θυμίζουν αυτούς τους μαύρους στην Αφρική που κάνουν ιδιωτικούς στρατούς με τα παιδάκια των εννέα ετών», δυαρι βολος πωληση κατέληξε.






ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ
source: διαμερισματα ενοικιαζομενα βολος http://www.real.gr/DefaultArthro.aspx?page=arthro&id=278325&catID=3

ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ…

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

Copyright ⓒ 2016 동기와.한국/해성동기와.한국 All Rights Reserved.