한국 고건축의 멋과 전통

해성동기와

공지사항 / Q&A / 갤러리 / 자유게시판

갤러리

갤러리

Βραζιλία Βραζιλία Formula ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ «Μη με ξεχάσετε»

페이지 정보

작성자 Suzette 작성일24-08-24 19:01 조회4회 댓글0건

본문

ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Το είπε και το έκανε ο Μαρκ Γουέμπερ, ο οποίος κατάφερε να ελέγξει τα συναισθήματά του, αφού δεν φάνηκε να είναι συγκινημένος μετά την ολοκλήρωση του τελευταίου του γκραν πρι στο......
7D4B16F733107A86452415059B2BB1A9.jpg
«Μη με ξεχάσετε» ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Μαρκ Γουέμπερ: ενοικιαση λοφτ βολος Απολαύστε την επόμενη σεζόν του πρωταθλήματος της Formula 1, εγώ θα είμαι με την Porsche




Το είπε και το έκανε ο Μαρκ Γουέμπερ, ο οποίος κατάφερε να ελέγξει τα συναισθήματά του, αφού δεν φάνηκε να είναι συγκινημένος μετά την ολοκλήρωση του τελευταίου του γκραν πρι στο πρωτάθλημα της Formula 1.



Ο Αυστραλός, ενοικιαση αμπελοκηποι βολος ο οποίος ΒραζιλίαΒραζιλίας, δεν παρέλειψε να ευχαριστήσει όσους τον βοήθησαν για να φτάσει μέχρι εδώ, ενώ ζήτησε να μην τον ξεχάσουν στο επόμενο βήμα της καριέρας του, ενοικιαση ακινητου βολος στο οποίο θα τρέχει για λογαριασμό της Porsche.



«Πολύ καλό τέλος για την καριέρα μου. Έδωσα μάχες με τους Νίκο και Φερνάντο με τους οποίους έχω τρέξει ενάντια πολλές φορές στο παρελθόν. Η ομάδα μου είπε να απολαύσω τους δύο τελευταίους αγώνες. Θέλω να ευχαριστήσω τους ανθρώπους στην Αυστραλία που με βοήθησαν ώστε να βρίσκομαι τώρα εδώ, ενοικιαση σπιτιου βολος περιστερι αλλά και όλους όσοι με βοήθησαν. Απολαύστε την επόμενη σεζόν του πρωταθλήματος της Formula 1, εγώ θα είμαι με την Porsche μη με ξεχάσετε».



O αυστραλός πιλότος μετά από το τέλος του αγώνα έβγαλε το κράνος του.







Πηγή: ΕλλάδαΕλλάδας: ενοικιαση καταστηματων βολος Ο Παναθηναϊκός κόντρα στον Εργοτέλη, ο Ολυμπιακός ΕλλάδαΕλλάδας ο Παναθηναϊκός θα βρει τον Εργοτέλη, ενώ ο Ολυμπιακός το

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

Copyright ⓒ 2016 동기와.한국/해성동기와.한국 All Rights Reserved.