한국 고건축의 멋과 전통

해성동기와

공지사항 / Q&A / 갤러리 / 자유게시판

갤러리

갤러리

ΠΡΟΠΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β ΕΘΝΙΚΗ ΠΡΟΠΟ ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ «Νίκη... η ισοπαλία»

페이지 정보

작성자 Ida 작성일24-08-24 11:26 조회4회 댓글0건

본문

ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ «Νίκη... η ισοπαλία»
e6148eaf989bec2dd00174baa0f8f918_L.jpg
«Νίκη... η ισοπαλία» ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Ο Πέτρος Δημητρίου μίλησε για το πόσο σημαντική είναι η ισοπαλία που πήρε στα Ψαχνά ο Πανηλειακός με εννέα παίκτες.









Στα ψυχικά αποθέματα που είχε η ομάδα του στάθηκε ο Πέτρος Δημητρίου που χαρακτήρισε μεγάλο αποτέλεσμα την ισοπαλία, αφού ο Πανηλειακός έπαιξε με δέκα παίκτες για μισή ώρα και με εννέα τα τελευταία είκοσι λεπτά. «Θέλω να δώσω πάρα πολλά συγχαρητήρια στους ποδοσφαιριστές μου γι' αυτή τη μεγάλη νίκη που κάναμε σήμερα! Γιατί για εμάς είναι νίκη όταν παίζεις με 10 από πριν το 60' και τα τελευταία τουλάχιστον είκοσι λεπτά με εννέα παίκτες, και με μια αναγκαστική αλλαγή από νωρίς, του Αποστολόπουλου. Η προσπάθεια που έχει καταβληθεί είναι τεράστια. Δείξαμε και πάλι χαρακτήρα, και συνεχίζουμε».


Η χειρονομία που είχατε κάνει πέρσι στους φιλάθλους ως προπονητής του Φωκικού;


«Θέλω να ζητήσω συγγνώμη για το περσινό περιστατικό, σπιτια στην βολος προσ πωληση ήταν πάνω σε μια στιγμή εκνευρισμού και σε καμία περίπτωση δεν έχω τίποτα με τα Ψαχνά, άλλωστε είμαι από την Εύβοια και θέλω να ξέρετε ότι είναι μια ομάδα που τη θαυμάζω».




ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β ΕΘΝΙΚΗ


ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Το μεγάλο δίθυρο coupe της Mercedes

Το εντυπωσιακό πρωτότυπο έκλεψε τη παράσταση στη παρουσίαση του νέου «οπλοστασίου» της Mercedes-Benz στην ημέρα Τύπου της Έκθεσης αυτοκινήτου της Φρανκφούρτης!

Παραδοσιακά η γερμανική μάρκα έχει στη κορυφή της γκάμας της ένα μεγάλο κουπέ και η S-Class Coupe Concept αποτελεί προπομπό για αυτό, όσο κι αν τελικά θα διαφέρει όταν θα μπει στη γραμμή της παρ αγωγής.



Το δίθυρο μοντέλο ξεχωρίζει με την πρώτη ματιά. Σύμφωνα με τη Mercedes, το σχεδιασμό της χαρακτηρίζει «αισθησιακή σαφήνεια» και τοποθετείται ανάμεσα σε έννοιες όπως μοντερνισμός και avant-garde, παράδοση και εξέλιξη. Χαρακτηριστικές αναλογίες πισωκίνητου κουπέ, με τις γνώριμες καμπύλες της μάκρας, σε ένα μαεστρικά σμιλεμένο σύνολο.



Με μακρύ καπό που οδηγεί στο δυναμικό πρόσθιο μέρος όπου θεσπόζει η γρίλια με τα χρωμιωμένα μέρη, στην οποία βρίσκεται και το αστέρι. Τα ιδιαίτερου σχεδιασμού φωτιστικά σώματα είναι όλα LED. Στο πλάι συναντάμε μυώδεις γραμμές, μεγάλους θόλους που φιλοξενούν τους 21 ιντσών τροχούς (με ελαστικά 265/35 R 21 εμπρός και 295/35 R 21 πίσω).



Πίσω, λιτή αλλά σαγηνευτική, με την πινακίδα να έχει κατέβει στο χαμηλότερο μέρος του προφυλακτήρα, επιτρέποντας να κατέβει και το σήμα της μάρκας, κάτω από τη χρωμιωμένη γραμμή που ενώνει τα δύο άκρα, με τα επίσης LED φωτιστικά σώματα.



Για περισσότερα διαβάστε ΕΔΩ




Πάμε Βραζιλία!

-Ξεκίνησε ο κρίσιμος αγώνας-Η Εθνική θέλει μόνο νίκη επί της Λετονίας για να κάνει το μεγάλo βήμα της πρόκρισης στο Μουντιάλ-Χωρίς εκπλήξεις η ενδεκάδα που επελέξε ο Σάντο ΒραζιλίαΒραζιλίας στα οποία θα διεξαχθεί το Μουντιάλ του 2014 φιλοδοξεί να κάνει σήμερα η Εθνική κόντρα στη Λετονία στο «Γ. Καραϊσκάκης».



Μετά τη νίκη επί του Λιχτενστάιν, χωρίς να εντυπωσιάσει με την απόδοσή της, η εθνική του Σάντος θέλει μόνο τη νίκη κόντρα στους Λετονούς και παράλληλα ευελπιστεί σε ένα ευνοϊκό αποτέλεσμα στον αγώνα Σλοβακία-Βοσνία. Σε ενδεχόμενη ισοπαλία στο ματς αυτό, η Εθνική θα θέλει δύο νίκες στα ισάριθμα εντός έδρας ματς με Σλοβακία και Λιχτενστάιν προκειμένου να περάσει ως πρώτη στα τελικά του Μουντιάλ.



Ο Φέρναντο Σάντος δεν επιφύλαξε καμία έκπληξη τη

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

Copyright ⓒ 2016 동기와.한국/해성동기와.한국 All Rights Reserved.