한국 고건축의 멋과 전통

해성동기와

공지사항 / Q&A / 갤러리 / 자유게시판

갤러리

갤러리

Ρόδο όραση γάμος ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ - Media - «Ο γάμος μου ήταν σαν όνει…

페이지 정보

작성자 Loretta 작성일24-08-24 02:38 조회5회 댓글0건

본문

ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, αγορα ρετιρε βολος άμεση ενημέρωση ακινητα για πωληση βολος όλες τις εξελίξεις, Διασκέδαση – Ψυχαγωγία και Αθλητισμός
550_334_69394.jpg
- Media - «Ο γάμος μου ήταν σαν όνειρο» ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Η Εύα Αντωνοπούλου σε συνέντευξη που παραχώρησε στο περιοδικό «Hello» μίλησε για τον γάμο της στη Νέα Υόρκη αλλά και για την τηλεόραση.

Θα επέστρεφε άραγε στην ψυχαγωγία; Η γνωστή παρουσιάστρια ήταν κατηγορηματική. «Όχι. Θεωρώ ότι το κεφάλαιο ψυχαγωγία έχει κλείσει για μένα. Είμαι της άποψης ότι δεν είναι καλό στη ζωή να κάνεις βήματα πίσω, χωρίς βέβαια αυτό να σημαίνει ότι δεν παρακολουθώ ψυχαγωγικά προγράμματα. Μάλιστα, πιστεύω ότι είναι απαραίτητα στην τηλεόραση. Επαγγελματικά όμως έχω επιλέξει διαφορετικό δρόμο».



Η Εύα Αντωνοπούλου μίλησε και για τον γάμο της λέγοντας: «Ήταν φανταστικό όλο αυτό που ζήσαμε με τον Παναγιώτη το καλοκαίρι στη Νέα Υόρκη. Για να είμαι ειλικρινής δεν είχα κάποιο συγκεκριμένο όνειρο για τον γάμο μου, ακινητα πωλησεισ βολος όμως τελικά ο γάμος μου ήταν σαν όνειρο. Και αυτό μετράει».

Τι την έκανε άραγε να πει το πολυπόθητο "ναι" ; Η ίδια είπε: «Το γεγονός ότι ταιριάζουμε και ότι περνάμε στην καθημερινότητά μας καλά μαζί. Υπάρχει συναίσθημα ανάμεσά μας, είναι ο άνθρωπός μου... Θέλω να διατηρηθεί η ζωή μου έτσι όπως είναι και να έχουμε την υγεία μας και κοντά μας τους αγαπημένους μας ανθρώπους γιατί όλα τα άλλα έρχονται δεύτερα».



Όσο για το αν έχει βάλει τη δουλειά πάνω από τον εαυτό της; «Δεν βρέθηκα ποτέ σε τέτοιο αδιέξοδο. Πάντα πρόσεχα και προσέχω τον εαυτό μου και την προσωπική μου ζωή. Ούτε ποτέ διαταράχτηκαν οι ισορροπίες μου. Άλλο δουλειά και άλλο προσωπική ζωή. αισθάνομαι τυχερή γιατί η δουλειά μου με ευχαριστεί, με κινητοποιεί κάθε μέρα και με εξελίσσει ως άνθρωπο αλλά και ως επαγγελματία».

ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Σοκ στην Κρήτη: Η μία αυτοκτονία μετά την άλλη

Ηράκλειο: 27χρονος κρεμάστηκε με τη ζώνη του - Χανιά: 61χρονος αυτοπυροβολήθηκε με καραμπίνα

Νεκρός βρέθηκε ένας 27χρονος από τη Λιθουανία, σε διαμέρισμα στην περιοχή της Αμμουδάρας, περίπου στις 00.30 μετά τα μεσάνυχτα.



Ο νέος άνδρας κρεμάστηκε μέσα στη ντουλάπα του με τη ζώνη του, ενώ είχε προηγηθεί καβγάς με την κοπέλα του.



Τις συνθήκες της αυτοχειρίας ερευνά η Αστυνομία.





Πηγή: Cretalive.gr





Και δεύτερη αυτοκτονία μέσα σε λίγες ώρες



Το πρώτο σοκ από την αυτοκτονία του νεαρού, διαδέχεται ένα δεύτερο σοκ, αφού όπως αποκαλύφθηκε άλλος ένας συμπολίτης μας έβαλε τέλος στη ζωή του στον Αποκόρωνα Χανίων.



Πρόκειται για έναν 61χρονο άντρα ο οποίος το πρωί εντοπίστηκε νεκρός μέσα σε μια λίμνη αίματος στο σπίτι συγγενικού του προσώπου στο χωριό Αμυγδάλου Καλαμίτσι στον Αποκόρωνα Χανίων..



Ο αυτόχειρας, προκάλεσε το θάνατό του με καραμπίνα καταφέροντας το μοιραίο χτύπημα στο πάνω μέρος του σώματός του, και συγκεκριμένα στη μασχάλη.



Σύμφωνα με πληροφορίες του Flashnews.gr, ακινητα για ενοικιαση βολος ο 61χρονος άφησε σημείωμα με το οποίο ζητά συγγνώμη από τους οικείους του και εξηγεί ότι δεν άντεχε άλλο τα οικονομικά του προβλήματα.



Ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες, ακινητα βολος ευκαιριεσ αναφέρουν ότι ο άτυχος άντρας έπασχε από την επάρατο νόσο.



Στο σημείο σπεύδει Αστυνομική δύναμη ενώ η σορός του 61χρονου θα διακομισθεί στο νοσοκομείο Χανίων για τη διενέργεια νεκροψίας - νεκροτομής.



Πηγή: αγορα κατοικιασ βολος κεντρο Flashnews.gr
ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ «Ξήλωσαν» αυθαίρετες κατασκευές από μαγαζί στο Κολωνάκι

Σε επιχείρηση εστίασης στη συμβολή των οδών Πατριάρχου Ιωακείμ και Φιλικής Εταιρείας...

Αυθαίρετες κατασκευές από επιχείρηση εστίασης στη συμβολή των οδών Πατριάρχου Ιωακείμ και Φιλικής Εταιρείας, απομάκρυνε το πρωί συνεργείο του δήμου Αθηναίων.



Τα μικτά κλιμάκια του δήμου Αθηναίων (δ/νσεις κα πολεοδομίαπολεοδομίας και Πρασίνου) πραγματοποιούν ελέγχους για πολεοδομικές παραβάσεις και αυθαίρετες κατασκευές σε επιχειρήσεις της Αθήνας.



Οι έλεγχοι ξεκίνησαν το καλοκαίρι από την πλατεία του Αγ. Θωμά στην περιοχή Γουδή και μέχρι στιγμής έχουν ελεγχθεί η πλατεία Βάθη, το Μεταξουργείο, το Γκάζι, αποθηκη βολος ενοικιαση η πλατεία Αγ. Ανδρέα, η Λαμπρινή και η οδός Διονυσίου Αρεοπαγίτου.

ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ
source: αγορα σπιτιων βολος http://www.real.gr/DefaultArthro.aspx?page=arthro&id=278198&catID=7

ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ…

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

Copyright ⓒ 2016 동기와.한국/해성동기와.한국 All Rights Reserved.