한국 고건축의 멋과 전통

해성동기와

공지사항 / Q&A / 갤러리 / 자유게시판

갤러리

갤러리

καλοκαίρι ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β ΕΘΝΙΚΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β ΕΘΝΙΚΗ ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ «Εγ…

페이지 정보

작성자 Glenna 작성일24-08-23 08:03 조회6회 댓글0건

본문

ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ «Εγκληματίες στην Καβάλα»!
63b9b451ca7723504469912ef334122c_L.jpg
«Εγκληματίες στην Καβάλα»! ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Ο Απόστολος Χαραλαμπίδης μίλησε για... εγκλήματα στον προγραμματισμό και στην ενίσχυση της Καβάλας.






Απίστευτες αιχμές σε βάρος αυτών που έφεραν τους ποδοσφαιριστές το καλοκαίρι στην Καβάλα άφησε ο Απόστολος Χαραλαμπίδης μετά το 0-0 με τη Δόξα Δράμας. Αναλυτικά δήλωσε:


«Θέλαμε πολύ το ματς, αλλά δεν βοήθησε το γήπεδο. Δεν έχω παράπονο. Αξίζουν συγχαρητήρια στα παιδιά, γιατί δουλεύουν πολύ. Εγώ παραιτούμαι. Έκανα δύο μήνες μεγάλη προσπάθεια, αλλά δυστυχώς πληρώνω τα εγκλήματα κάποιων μαζί με τους συνεργάτες μου. Είδατε στα τρία τελευταία ματς πόσο βελτιωθήκαμε. Κάποιοι δεν έχουν υπομονή. Εγώ ξέρω ότι οι ομάδες αγοράζουν ποδοσφαιριστές. Εδώ έγιναν άλλα πράγματα... Δεν το σκέφτηκα όταν ήρθα, σπιτια προσ πωληση βολος χρυση ευκαιρια αλλά δεν περίμενα τέτοιο κλίμα και τέτοια εγκλήματα. Μέσα μου νιώθω όμορφα. Ο Βλάσης Τσάκας προσπαθεί, αλλά ο προγραμματισμός είναι πολύ λάθος. Έχει γίνει έγκλημα και το πληρώνει η ομάδα και ο κόσμος. Ευχαριστώ τους παίκτες. Η δουλειά φαίνεται. Έκανα προετοιμασία, φθηνα διαμερισματα για ενοικιαση βολος μοντάρισμα, όλα μαζί. Αυτό δεν ήταν ομάδα. Δεν ξέρω ποιος έκανε τα εγκλήματα, γιατί δεν ήμουν εδώ».


Σε λίγο περισσότερα...




ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β ΕΘΝΙΚΗ


ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ «Ξήλωσαν» αυθαίρετες κατασκευές από μαγαζί στο Κολωνάκι

Σε επιχείρηση εστίασης στη συμβολή των οδών Πατριάρχου Ιωακείμ και Φιλικής Εταιρείας...

Αυθαίρετες κατασκευές από επιχείρηση εστίασης στη συμβολή των οδών Πατριάρχου Ιωακείμ και Φιλικής Εταιρείας, σπιτια για ενοικιαση βολος βορεια προαστια απομάκρυνε το πρωί συνεργείο του δήμου Αθηναίων.



Τα μικτά κλιμάκια του δήμου Αθηναίων (δ/νσεις καθαριότητας, σπιτια για πωλησ

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

Copyright ⓒ 2016 동기와.한국/해성동기와.한국 All Rights Reserved.