한국 고건축의 멋과 전통

해성동기와

공지사항 / Q&A / 갤러리 / 자유게시판

갤러리

갤러리

ΝΑΤΟ ΝΑΤΟ Ολυμπιακό Ντετέκτιβ «Άφησε μεγάλο κενό και σπουδαία κληρονομ…

페이지 정보

작성자 Marc 작성일24-08-14 21:40 조회13회 댓글0건

본문

Ντετέκτιβ Για μεγάλο «κενό» στο ελληνικό μπάσκετ και σπουδαία κληρονομιά κάνει λόγο η ΚΑΕ Ολυμπιακός σε ανακοίνωσή της για τον θάνατο του Ανδρέα......
01C004957040976AB45085CF4AEE3771.jpg
«Άφησε μεγάλο κενό και σπουδαία κληρονομιά» Ντετέκτιβ Συλλυπητήρια για το θάνατο του Ανδρέα Μολφέτα από την ΚΑΕ Ολυμπιακός




Για μεγάλο «κενό» στο ελληνικό μπάσκετ και σπουδαία κληρονομιά κάνει λόγο η ΚΑΕ Ολυμπιακός σε ανακοίνωσή της για τον θάνατο του Ανδρέα Μολφέτα.



Αναλυτικά η ανακοίνωση:



«Η ΚΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ εκφράζει τα θερμά της συλλυπητήρια στην οικογένεια του Ανδρέα Μολφέτα, καθώς και στην μπασκετική του οικογένεια, ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ την ομάδα του Απόλλωνα Πατρών. Ένας σπουδαίος παράγοντας έφυγε από κοντά μας αφήνοντας μεγάλο κενό αλλά και σπουδαία κληρονομιά».



ΚΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ



Πηγή: Sport-fm.gr



Ντετέκτιβ Ντετέκτιβ Αλλαγή ώρας στα ματς της Εθνικής

Τις ώρες διεξ αγωγής των αγώνων του 6ου ομίλου του Ευρωμπάσκετ όπου συμμετέχει η Ελλάδα άλλαξαν οι διοργανωτές, για να εξυπηρετηθούν τηλεοπτικά αυτοί της… γηπεδούχου Σλοβενίας. Διαβάστε τι αλλάζει.

Όπως έγινε γνωστό νωρίς το πρωί της Τρίτης (10/09), όλα τα παιχνίδια της Εθνικής Σλοβενίας στην δεύτερη φάση του Ευρωμπάσκετ μετατίθενται για τις 22:00 το βράδυ για τηλεοπτικούς λόγους. Αυτό όπως ήταν φυσικό, επηρεάζει όλο το πρόγραμμα και στην προκειμένη περίπτωση της Εθνικής μας ομάδας.



Κατόπιν τούτου, η Ελλάδα θα αντιμετωπίσει την Ισπανία την Πέμπτη (12/09) στις 18:45 (αντί για 15:30 που είχε αρχικά προγραμματιστεί), τη Σλοβενία το Σάββατο (14/09) στις 22:00 (αντί για 18:45) και την Κροατία τη Δευτέρα (16/09) στις 15:30 (αντί για 22:00).



Διαβάστε περισσότερα στο sport-fm.gr




Ντετέκτιβ Κοινή κάθοδο ΝΔ- ΠΑΣΟΚ προτείνει ο Πάγκαλος


Πρόταση να κατέβουν μαζί ΝΔ και ΠΑΣΟΚ στις ευρω εκλογές έκανε ο Θεόδωρος Πάγκαλος, μιλώντας στον ραδιοσταθμό "Βήμα".



«Από τη στιγμή που δεχόμαστε ένα ενιαίο πλαίσιο, που είναι η αρχή της κοινοβουλευτικής Δημοκρατίας, του ευρωπαϊκού προσανατολισμού και της ύπαρξης της μικτής οικονομίας μέσα στο πλαίσιο της αγοράς, ανήκεις στην ίδια ευρύτερη παράταξη. Και κατά τη γνώμη μου, παρακολούθηση κινητο στις ευρω εκλογές, παρακολεθνικές εκλογέςεκλογές για να δώσουν βουλευτές, παρακολούθηση κινητο θα πρέπει αυτές οι δυνάμεις να κατέβουν μαζί. Δεν έχω αντίρρηση αν βάζετε σε αυτήν τη σκέψη ΠΑΣΟΚ και ΝΔ μαζί», είπε χαρακτηριστικά.



«Ό,τι έχω να τους πω, το λέω δημοσίως, σε όλο τον κόσμο», δήλωσε αναφερόμενος στους λόγους που δεν προσήλθε στο συμπόσιο του ΠΑΣΟΚ.



«Στα στελέχη του αποτυχημένου συγκροτήματος που έγινε από 44% κάτω από το 10%, μονοψήφιο, δεν έχω να πω κάτι. Δεν με ενδιαφέρει να το πω, ούτε σε ηγέτες που το έφτασαν εκεί και είναι ο Σημίτης, ο Γ. Παπανδρέου και ο Βενιζέλος», τόνισε.



«Τον μηχανισμό τους ενδιαφέρει να ελέγξουν και να διατηρήσουν, διαζύγιο για να έχουν τα προνόμιά τους και ας με διαγράψουν επιτέλους, παρακολούθηση κινητο για να τελειώσει η αγωνία μου αν θα το κάνουν ή όχι», είπε.



Σκληρή επίθεση σε ΟΛΜΕ




Εαπεργιακές παρακολούθηση κινητοπαρακολούθηση κινητοποιήσεις, λέγοντας:



«Αυτοί που υπερασπίζονται τη δημόσια Παιδεία, υπερασπίζονται τα φροντιστήριά τους. Και τώρα θέλουν να χρησιμοποιήσουν τα παιδιά στους δρόμους, κατά των πραιτοριανών.



Η επιστολή της ΟΛΜΕ λέει "βγείτε και πολεμήστε την κυβέρνηση, ή εμείς ή αυτοί". Κατά της εκλεγμένης κυβέρνησης της χώρας! Ποιοι; Η Ρόζα, ο Τσίπρας και οι άλλοι. Ο Μπίστης, παρακολούθηση κινητο ο Φίλης – ξέρω κι εγώ πώς τους λένε αυτούς τους τυχάρπαστους που λένε «ή εμείς ή αυτοί» στον κόσμο και στα παιδιά λένε να βγουν στους δρόμους και να κάνουν εξέγερση», Παρακολούθηση Κινητών Τηλεφώνων και Ηλεκτρονικών Συσκευών πρόσθεσε.


«Μου θυμίζουν αυτούς τους μαύρους στην Αφρική που κάνουν ιδιωτικούς στρατούς με τα παιδάκια των εννέα ετών», κατέληξε.






Ντετέκτιβ
source: διαζύγιο http://www.newsbeast.gr/sports/arthro/612139/afise-megalo-keno-kai-spoudaia-klironomia/

Ντετέκτιβ…

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

Copyright ⓒ 2016 동기와.한국/해성동기와.한국 All Rights Reserved.