한국 고건축의 멋과 전통

해성동기와

공지사항 / Q&A / 갤러리 / 자유게시판

갤러리

갤러리

Νομική Κρίση ταξί Ντετέκτιβ Aποστόλης Τότσικας: Δεν έχω πάρει ακόμα τα…

페이지 정보

작성자 Renate 작성일24-08-14 08:29 조회11회 댓글0건

본문

Ντετέκτιβ Συνεχίστηκε και δεύτερη χρονιά Απιστία η Ντετέκτιβ σειρά Ντετέκτιβ Ντετέκτιβ Απιστία Απιστία αλλά Απιστία Απιστία δεν είχε χρηματικές απολαβές..."
FB99ADF49BFEFA1DF40F2EECB99CAF6E.jpg
Aποστόλης Τότσικας: Δεν έχω πάρει ακόμα τα λεφτά μου για το «Πίσω στο σπίτι» Ντετέκτιβ

Συνεχίστηκε και δεύτερη χρονιά η σειρά αλλά δεν είχε χρηματικές απολαβές

Ο Αποστόλης Τότσικας μίλησε στο περιοδικό «Adore» και αποκάλυψε πως ακόμα δεν πληρώθηκε από την σειρά  «Πίσω στο σπίτι» στην οποία πρωταγωνιστούσε.



«Από την προηγούμενη τηλεοπτική δουλειά που έκανα, αν και συνέχισε και δεύτερη χρόνια, επειδή άρεσε πολύ στον κόσμο, δεν έχω πάρει ακόμα τα λεφτά μου. Χαίρομαι που δουλεύω και στενοχωριέμαι και για τους συναδέλφους που δεν είχαν δουλειά, αλλά το μόνο που κερδίσαμε αυτοί που δουλεύαμε τις χρονιές της κρίσης ήταν το ψυχολογικό κομμάτι. Και πίστεψε με είναι βάρβαρο να δουλεύεις και να δίνεις το 100% του εαυτού σου χωρίς να πληρώνεσαι», δήλωσε ο ηθοποιός.



Ακόμη τόνισε πως δεν άλλαξε η καθημερινότητα λόγω της οικονομικής κρίσης και είπε: «Πάντα ήμουν φειδωλός στην καθημερινότητά μου. Το μόνο που μου λείπει είναι τα ταξίδια γιατί με ανανεώνουν και με αναγεννούν».
Ντετέκτιβ Ντετέκτιβ Oλα όσα γνAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone

Στις 8 το βράδυ η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κίνας

Σε λίγες ώρες στις 8 το βράδυ για την Ελλάδα- η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κ

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

Copyright ⓒ 2016 동기와.한국/해성동기와.한국 All Rights Reserved.